Продукція заводу «ЕлектронМаш» покликана забезпечити міста всесезонними мобільними комплексами для комунальної сфери, адже на відміну від європейських міст комунальні підприємства України та СНД мають низьку технічну оснащеність, особливо відчутну в низових структурних підрозділах. Користувачами продукції заводу є також промислові підприємства, дорожні організації, утримувачі інших об`єктів міських та промислових інфраструктур.

Високоманеврені малогабаритні автомобілі «Електрон» зі змінними комплектами обладнання не мають аналогів у СНД і призначені для утримання у належному санітарному стані міських об'єктів благоустрою, здійснення різних видів комунальних робіт на вулицях, тротуарах, у парках, на прибудинкових територіях.

Завдяки змінній системі навісного обладнання автомобіль легко трансформується у засіб різного функціонального призначення, зокрема для снігоприбирання, підмітання, поливання і миття міських вулиць, доріг, догляду за зеленими насадженнями, вивозу сміття із важкодоступних місць тощо.

Сфери застосування універсальних автомобілів «Електрон»:

- всесезонні роботи у міському комунальному господарстві;
- аварійно-ремонтні та рятувальні служби;
- будівельні  та дорожньо-ремонтні роботи;
- підприємства та фермерські господарства;
- аеропорти, вокзали та інші інфраструктурні об`єкти.

Конструктивною особливістю спеціальних комунальних автомобілів «Електрон» є оригінальне уніфіковане базове шасі власного виробництва, оснащене гідросистемою та монтажно-завантажувальним краном-маніпулятором, завдяки якому одним оператором оперативно монтується-демонтується декілька типів кузовів (у т.ч. самоскидні). Один такий автомобіль здатен замінити декілька вузькоспеціалізованих машин.

Автомобілі «Електрон» виготовляються у двох базових комплектаціях - стандартний літній та стандартний зимовий комплекси, а також за бажанням замовника комплектуються різними типами двигунів – бензиновим або дизельним та додатковим змінним кузовним і навісним обладнанням.

Додатковою перевагою багатофункціональних автомобілів «Електрон» є повний привід, оптимальні технічні характеристики, високий кліренс, надійність в експлуатації, простота обслуговування та ремонту, а також ціна – вони значно дешевші за зарубіжні аналоги.