Завод «ЕлектронМаш» – сучасне підприємство машинобудівної корпорації «Електрон», що спеціалізується на виробництві позашляхових повнопривідних спеціальних транспортних засобів - автомобілів багатофункціонального призначення для комунальних служб та автомобілів швидкої медичної допомоги.

 

З врахуванням кращого зарубіжного досвіду конструкторами заводу розроблено легкі багатоцільові комунальні автомобілі «Електрон», які не мають аналогів у СНД. Вперше проект такого автомобіля був представлений на Х Міжнародному економічному форумі «Транскордонне співробітництво» у жовтні 2010 року і отримав високу оцінку фахівців, а в 2012 році випущено перший комунальний автомобіль на новоствореному підприємстві «ЕлектронМаш». Реалізація проекту та виробництво автомобілів «Електрон» здійснені за власні кошти та на виробничих площах корпорації «Електрон».

 

Продукція заводу «ЕлектронМаш» – це маневрені малогабаритні комунальні автомобілі «Електрон» зі змінними комплектами обладнання, що призначені для утримання у належному санітарному стані міських об'єктів благоустрою, для здійснення різних видів комунальних робіт на вулицях, тротуарах, у парках, на прибудинкових територіях. Користувачами продукції заводу є також промислові підприємства, дорожні організації, утримувачі інших об`єктів міських та промислових інфраструктур.

 

Перші багатофункціональні автомобілі марки «Електрон» були придбані найбільшою гідрогенеруючою компанією України – ПАТ «Укргідроенерго», – і успішно експлуатуються при обслуговуванні територій найбільших гідроелектростанцій України. Серед міст України першими користувачами автомобілів нашого виробництва стали комунальні служби міста Львова, зокрема шляхоремонтне підприємство Галицького району міста.

 

На заводі «ЕлектронМаш» розробляються та виготовлюються також автомобілі швидкої медичної допомоги типів А1, А2, В, укомплектовані необхідним обладнанням та апаратурою. Головною перевагою цих машин у порівнянні з існуючим парком медичного транспорту є те, що це позашляхові повнопривідні автомобілі підвищеної прохідності з дизельними двигунами, призначені для роботи ургентної медицини та медицини катастроф у складних дорожніх умовах та у важкодоступних місцях, зокрема для сільської та гірської місцевостей.

 

Автомобілі швидкої медичної допомоги та їх комплектація відповідають вимогам Національного стандарту «Автомобілі швидкої медичної допомоги та їх устаткування» ДСТУ 7032:2009 та директиви 70/156/ЕЕС для транспортних засобів спеціального призначення.

Ми будемо раді вітати Вас на нашому заводі і сподіваємось на успішний розвиток партнерських стосунків!

 

Запрошуємо Вас на завод «ЕлектронМаш»!