Автомобілі швидкої допомоги

 

На заводі «ЕлектронМаш» розробляються та виготовляються автомобілі швидкої медичної допомоги, укомплектовані медичним обладнанням та апаратурою для надання екстреної медичної допомоги людині у невідкладному стані на місці події та транспортування такої людини до найближчого відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги чи іншого закладу охорони здоров’я, в якому може бути забезпечено надання необхідної медичної допомоги.

Головною перевагою і відмінністю автомобілів швидкої медичної допомоги «Електрон» від існуючого парку медичного транспорту є те, що це повнопривідні автомобілі підвищеної прохідності з бензиновими та дизельними двигунами, призначені для роботи ургентної медицини та медицини катастроф під час виникнення надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків у складних дорожніх умовах та у важкодоступних місцях, зокрема для сільської та гірської місцевостей.

Заводом «ЕлектронМаш» виготовляються автомобілі швидкої медичної допомоги типів А і В.

Автомобілі типу А швидкої медичної допомоги (patient transport ambulance) призначені для транспортування пацієнтів, у стані яких не передбачають змін, що можуть призвести до переходу в стан екстрених пацієнтів.

Автомобілі швидкої медичної допомоги типу А поділяються на:

тип А1: автомобіль медичної допомоги, призначений для транспортування лише одного пацієнта;

тип А2: автомобіль медичної допомоги, призначений для транспортування одного чи більше пацієнтів (на ношах та/або кріслі(-ах)).

Автомобілі екстреної швидкої медичної допомоги типу В (emergency ambulance) - це автомобілі медичної допомоги, що розроблено та обладнано для транспортування, здійснення основного медичного догляду та нагляду за пацієнтами.

Кольорографічна схема, розпізнавальні знаки, написи, спеціальні світлові прилади та звукові сигнальні пристрої автомобілів швидкої медичної допомоги відповідають вимогам ДСТУ 3849.

Автомобілі швидкої медичної допомоги, їх технічні та експлуатаційні характеристики, комплектація медичним обладнанням та устаткуванням відповідають вимогам Національного стандарту «Автомобілі швидкої медичної допомоги та їх устаткування» ДСТУ 7032:2009 та директиви 70/156/ЕЕС для транспортних засобів спеціального призначення.

 

 

 

 

версія для друку