Комунальні автомобілі

 

Продукція заводу «ЕлектронМаш» покликана забезпечити міста всесезонними мобільними комплексами для комунальної сфери, адже на відміну від європейських міст комунальні підприємства України та СНД мають низьку технічну оснащеність, особливо відчутну в низових структурних підрозділах. Користувачами продукції заводу є також промислові підприємства, дорожні організації, утримувачі інших об`єктів міських та промислових інфраструктур.

Високоманеврені малогабаритні автомобілі «Електрон» зі змінними комплектами обладнання не мають аналогів у СНД і призначені для утримання у належному санітарному стані міських об'єктів благоустрою, здійснення різних видів комунальних робіт на вулицях, тротуарах, у парках, на прибудинкових територіях.

Завдяки змінній системі навісного обладнання автомобіль легко трансформується у засіб різного функціонального призначення, зокрема для снігоприбирання, підмітання, поливання і миття міських вулиць, доріг, догляду за зеленими насадженнями, вивозу сміття із важкодоступних місць тощо.

Сфери застосування універсальних автомобілів «Електрон»:

- всесезонні роботи у міському комунальному господарстві;
- аварійно-ремонтні та рятувальні служби;
- будівельні  та дорожньо-ремонтні роботи;
- підприємства та фермерські господарства;
- аеропорти, вокзали та інші інфраструктурні об`єкти.

Конструктивною особливістю спеціальних комунальних автомобілів «Електрон» є оригінальне уніфіковане базове шасі власного виробництва, оснащене гідросистемою та монтажно-завантажувальним краном-маніпулятором, завдяки якому одним оператором оперативно монтується-демонтується декілька типів кузовів (у т.ч. самоскидні). Один такий автомобіль здатен замінити декілька вузькоспеціалізованих машин.

Автомобілі «Електрон» виготовляються у двох базових комплектаціях - стандартний літній та стандартний зимовий комплекси, а також за бажанням замовника комплектуються різними типами двигунів – бензиновим або дизельним та додатковим змінним кузовним і навісним обладнанням.

Додатковою перевагою багатофункціональних автомобілів «Електрон» є повний привід, оптимальні технічні характеристики, високий кліренс, надійність в експлуатації, простота обслуговування та ремонту, а також ціна – вони значно дешевші за зарубіжні аналоги.

 

 

 

 
версія для друку